Nieuws

Search our Site

TractorPlaats1e runFinaleUitslag GNUitslag Eurocup
Rabbit G'n Mad (DK)Hjallerup (DK)FP97.911
European MaidVierpoldersFP96.1412
Sømælk d'n AerdvruterCasterenFP94.9523
Zeinstra Newborn DeereOuderkerk aan de AmstelFP93.3834
Zeinstra Green Gangster DeereOuderkerk aan de AmstelFP92.9245
Interaction 2.0CadzandFP92.956
All or NothingCadzandFP92.6367
You Never Know (N)Klepp Stasjon (N)FP90.168
Hobo (DK)Herning (DK)98.239
Yellow Dream (D)Goch (D)96.3910
Red Fever (GB)Buckingham (GB)27.9911
Rabbit G'n Wild (DK)Hjallerup (DK)0.7112
Evert Hammink Incredible DeereBeek (Monferland)FP87.147
Terminator SprundelFPDISK8
HurricaneLaren (Gld.)96.889
Engine2repair Wildcat 2Wedde86.7910
Trackpointer Blue ThunderTonden28.6211
Xtreme Deere0.1812
To be continued....Etten-Leur
Maximum Risk Etten-Leur
TractorPlaats1e runFinaleGNEC
Blower Power (N)Varhaug (N)FP1
VampireNeede99.831
Bobcat JrIJsselmuiden99.7422
Top DogKwintsheul98.233
Ground ShakerDronten97.9244
Hella Lambada IXZwolle96.3355
Lucky DuckyPutten95.3766
Let's TryDronten94.367
The RiddlePutten91.2187
Reny Mission ImpossibleDuizel88.5298
Burning Massey (S)Flyinge (S)85.289
Blacksmed (DK)Blacksmed82.4210
Hot Head (D)70.2611
Swedish Iron Toy (S)Ljungbyhed (S)59.1812
Wild Thing (S)Ystad (S)43.0913
The ChallengerGoudswaard84.2710
ExceptionExloerveen82.3311
The HornetWierden77.6912
Dirty HerrieAlmere70.2513
Poker FaceHellevoetsluis57.3414
BackdraftVeghel27.5815


Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers
ChauffeurMerk + typePlaats1e runFinaleStand
Jan Willem BoschDAF CF102.0994.561
Joost van DamBlack FiberDodewaard100.0992.752
Jan Willem BoschScania 143H/Little R100.8892.133
Maurice de KruijfScania P92Barneveld101.4271.14
Jacco MosterdBramos RepairLunteren96.6192.755
ChauffeurMerk + typePlaats1e runFinaleStand
Hans VersteegUddelFendt 93099.141
Evert KraaijNijkerkCase International 725098.852
Arnoud SterkLexmondFendt 82498.633
Peter HeijwegenDe GlindFendt 82497.694
Marielle Buijtenhuis - BerkhofUddelFendt 92697.355
Johan van de HaarLunterenJohn Deere 771092.126
Wouter KempenAarlanderveenFendt 82491.627
Chiel van LaarNijkerkJohn Deere 6230R89.028
Erwin de KruijfLeusdenFendt 91683.849
Bart van RoemburgKortenhoefJohn Deere 793082.6610
Erik van de Beek ErmeloCase International 7220DISK11
TractorMerk + typeChauffeur1e runFinaleStand
Blue BrotherOud-VossemeerPeter de HondFP105.311
Ron DeereZundertRon PoppelaarsFP104.662
DynamiteHarskampAlbert DrostFP102.163
Smokey DeereDoornspijkWilrik de GrootFP100.214
Radical RoughneckHoutenAdriaan van DijkFP98.055
Triple XOud-VossemeerBart BotermansFP97.386
RevolutionSteenbergenPeter Botermans108.417
Green BulletStaphorstLuchel Hofstede1058
Don't WorryStavorenHessel Visser102.059
Hook 'n RunWageningenBrienen den Hartog101.3610
Gipsy KingStaphorstJan Ubak96.5711
Blue PowerNieuwerkerkWilliam Kik91.8712
TwisterHulshorstLammert de Zwaan100.89
Zetor Power86.07


Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers